STRUCTUM NAMAS X. PROJEKTAS - INOVACIJA

Namas X – prabangaus ir išmanaus namo vizija miesto teritorijoje esančiame nedideliame 5 arų ploto sklype. Moderni kelių stačiakampių architektūrinių modulių namo struktūra kuria dinamišką ritmą ir formuoja kiemo bei namo funkcines zonas. Šalia namo įrengtas stačiakampio formos tvenkinys.

Namo struktūrai pasirinktas vertikalus planas. Visus namo aukštus jungia liftas – centrinė namo ašis, aplink kurią suprojektuotos visos patalpos. Svetainės ir valgomojo bei virtuvės zonos yra suprojektuotos po žeme. Vitrininis langas atveria vaizdą į povandeninį tvenkinio pasaulį, o dienos šviesa pro veidrodinį šviesos tunelį patenka į po žeme esančią virtuvę.

Pirmame aukšte yra garažas, tambūras, sanmazgas ir techninė patalpa. Antrame aukšte – miegamasis su panoraminiu langu ir vonios kambarys. Trečias aukštas gali būti skirtas vaikams arba laisvalaikio erdvei.

Namo koncepcija skirta užsakovams, kurie nori turėti savotišką, kiek neįprastą namų atmosferą, su išmaniais ir įdomiais dizaino sprendimais bei maksimaliu funkcionalumo ir komforto paketu.

Projektas, 2017